Co je Dialevel

Základní účinky:

Dialevel je odborníky sestavená kombinace látek, které pomáhají normalizovat hladinu krevního cukru. Dlouhodobě zvýšená hladina cukru v krvi může mít za následek poručení nervových vláken či pozdní komplikace diabetu.

Informace o složení:

Přípravek obsahuje optimální kombinaci 3 látek s klinicky ověřeným účinkem.

Extrakt ze skořice

Skořice pomáhá zlepšovat inzulínovou citlivost a plynule udržovat hladinu cukru v krvi bez nežádoucích výkyvů. Rovněž příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolů a tuků v krvi.

Chróm

Stopový prvek, který je důležitý pro štěpení bílkovin, tuků a cukrů. Napomáhá správně využívat v organizmu inzulín a bránit poklesu hladin cukru pod normální hodnoty. Chróm pomáhá zlepšit kontrolu glukózy i tuků a zvyšuje účinnost standardních antidiabetických léků. Chróm je v běžné stravě obsažen v nedostatečném množství, a proto je, zvláště u osob s poruchou glukózové tolerance a u diabetiků, vhodné jeho dodávání. Bylo zjištěno, že diabetici mívají koncentraci chrómu v krvi sníženou.

Kyselina alfa-lipoová

Kyselina alfa-lipoová neboli vitamin B13 je velmi silný antioxidant.

Dialevel se skořicí a chrómem pomáhá:

  • udržovat zdravou hladinu cukru v krvi
  • je vhodný pro diabetiky, pre-diabetiky s obecnými preventivními opatřeními (diety a cvičení), osoby s poruchou glukózové tolerance a osoby s nadváhou

 

Dialevel je k dostání v balení 30 a 60 tablet.